خرید دفاتر تحصیلی ، دفتر مشق و یادداشت

×

دفاتر تحصیلی

خرید اینترنتی انواع بهترین دفاتر تحصیلی با قیمتی مناسب ، تنوع محصول فوق العاده ، خرید شما مستقیما از بازار خواهد بود.

بهترین قیمت را از چاپ و تحریر دریافت نمائید ، فروش ویژه برای همکاران ، انواع دفتر ته چسب ، جلد سخت ، با انواع صحافی ، کیفیت صحافی یکی از مهمترین عوامل فروش دفاتر است.

خصوصیات دفاتر

در طرح های مختلف با جلد های متفاوت ، در انواع ۴۰ برگ ، ۵۰ برگ ، ۶۰ برگ ، ۸۰ برگ ، ۱۰۰ برگ ، ۲۰۰ برگ ، تک خط و دو خط ، تضمین اصالت کالا و قیمت از سمت مارا داشته باشید. بهترین خرید ، مستقیم از بازار با نشان چاپ و تحریر.

دفتر های درج شده در وب سایت چاپ و تحریر

دفاتر موجود در چاپ و تحریر شامل دفاتر تولید شده توسط کارنت ، سالنامه پاسارگاد که به مراتب از کیفیت بسیار بالای نسب به دیگر دفاتر برخودار هستند و همینطور از قیمت بالاتری نسب به بقیه اما کیفیت آنها تضمین شده می باشد.

مشخصات و اطلاعات مورد نیز در مورد دفاتر تولید شده توسط شرکت پاسارگاد

تمامی دفتر های تولید شده توسط پاسارگاد با چاپ آبی و بسیار عالی ، گرم کاغذ این محصولات 70 و برش آنها بسیار با دقت صورت گرفته است.

انواع صحافی در این نوع دفاتر

در انواع صحافی فنری ته چسب ، و صحافی فنری جنس جلد این محصولات از نوع طلقی در دو طرح کلاسیک و کودکان می باشند.

این دفاتر شامل 50 برگ ، 80 برگ ، 100 برگ در سه نوع تک خط و دوخط و نقاشی موجود می باشند. صحافی این نوع دفتر تک سیم می باشد.

مشخصات و اطلاعات در مورد دفاتر تولید شده توسط شرکت کارنت

تمامی این دفاتر با چاپ مشکی و کیفیت بالا چاپ شده اند. گرم کاغذ این نوع نیز 70 گرم بوده و دقت برش آن فوق الاده است در دونوع صحافی فنری ، ته چسب و در طرح های شامل دیسنی ، فانتزی ، کلاسیک در جلد های چرم ، جلد نرم و طلقی ، جلد سخت ، جلد سلفونی در بعضی موارد شامل یووی می باشند.

این دفاتر از نظر تعداد برگ شامل : 40 برگ ، 60 برگ ، 80 برگ ، 100 برگ و 200 برگ می باشند و در سه نوع  تک خط ، دوخط و نقاشی ارائه می شوند. صحافی فنری این نوع دفتر تک سیم می باشد.