چاپ پاکت و ساک دستی

همانطور که در عنوان مشخص است قرار است درباره چاپ پاکت و ساک دستی مطالبی بین ما و شما رد و بدل شود تا اگر نیاز به این اقلامات پیدا کردید ، اطلاعاتی در این خصوص داشته باشید. اگر به دنبال تبلیغاتی موثر ، شیک و جذابی هستید که شما را مطرح کند و نامتان را همیشه در ذهن مخاطبین زنده نگه دارد درست آمده اید ! ساک های تبلیغاتی هم پر مصرف هستند و هم زیبا و جذابیتی غیر قابل انکار دارند ! اگر دنبال رونق کسب و کار خود هستید هرگز نقش تبلیغات را دست کم نگیرید ! تبلیغات شما را میشناسانند و برایتان مشتری می آورند. میتوانید جای این که هزینه های زیادی برای بازاربابی های تبلیغاتی صرف کنید ، آن را برای تبلیغات بی زبان که شما را خاص میکند و تاثیری بالاتر دارند خرج کنید. چاپ ساک دستی از همان تبلیغاتی است که بی سر و صدا وظیفه اش را ایفا کرده ، و لوگو و نام برند شما را در خاطر بینندگان ثبت میکند. میتوان به جرئت یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین محصولات تبلیغاتی را ساک دستی تبلیغاتی نام برد که در حال حاضر بسیاری از شرکت ها  و فروشگاه ها از آن ها استفاده میکنند. ماندگاری بالای ساک های دستی رضایت صاحبان فروشگاه ها را برای تبلیغات جلب کرده است چرا که با توجه به همین ماندگاری میتوان از ساک های دستی بیشترین بهره را برد و به چاپ تبلیغات خود ( لوگو ، نام تجاری و راه های ارتباطی با فروشگاه ) روی این ساک ها پرداخت. چاپ تبلیغات روی ساک های دستی انواع و روش های مختلفی دارند که بستگی به جنس کاغذ و یا پارچه استفاده شده در ساک های دستی دارد. ساک پارچه ای و کاغذی پس از دریافت توسط مصرف کننده مدت هایی طولانی مورد استفاده قرار می گیرند و مثل نایلون یکبار مصرف نیستند پس میتوان آن ها را دوستدار محیط به حساب آورد چرا که تجزیه آنها در طبیعت هم زودتر از نایلون میباشد.

چاپ پاکت و ساک دستی

منظور از چاپ ساک دستی؟

حمل و بسته بندی آسان تر کالا توسط مشتریان استفاده طولانی مدت و استحکام بیشتر نسبت به نایلون ها حمل اجسام سنگین تر نسبت به نایلون ها رنگ بندی بالا و مدل های متنوع امکان چاپ لوگو ، نام تجاری و …طبق سلیقه مشتری ماندگاری بیشتر چاپ روی ساک های دستی دوستدار محیط زیست و قابل تجزیه می باشد.  ساک دستی تبلیغاتی غالبا در موارد زیر بکار برده می گردد:

۱- بسته بندی کالاهای فروشگاهی مانند پوشاک، ساعت، قطعات کامپیوتری و الکتریکی . طلا و جواهر، آرایشی و بهداشتی، و غیره.

۲- بسته بندی هدایای تبلیغاتی مانند سالنامه (سررسید)، کتاب های گرانبها ، ست های مدیریتی، لوح بزرگداشت و یادبود و غیره.

۳- بسته بندی جهت کاتالوگ ها، برشور ها . فولدر ها، اسناد و فهرست بها و غیره . خصوصا در هنگام برگزاری فستیوال ها، سمینار ها و یا شرکت در نمایشگاه ها.

قابل ذکر است که این کالا می تواند به تنهایی در دست هر فرد بصورت یک بیلبورد تبلیغاتی متحرک ایفای نقش نماید و قطعا نقش قابل توجه ای را در پیشبرد اهداف سازمان یا شرکت شما بازی می کند. این کالا در حال حاضر در انواع و اقسام جنس های کاغذی، پارچه ای و یا نایلونی تولید می گردد، که چاپخانه کتیبه با توجه به زمینه فعالیت خود در حال حاضر فقط به تولید نوع کاغذی آن مشغول می باشد. ساک دستی های کاغذی با انواع کاغذ گلاسه، مقوای پشت طوسی و یا کرافت ساخته می گردد که دو مدل گلاسه و مقوای پشت طوسی به جهت استحکام بالاتر باید با سلفون روکش گردد.

محاسبه قیمت و سفارش

۱ : بسته بندی کالاهای فروشگاه ( لوازم بهداشتی و آرایشی ، ساعت ، طلا جواهر ، پوشاک ، قطعات کامپیوتری و … )

۲ : بسته بندی هدایای تبلیغاتی ( کتاب ، سالنامه ، ست های اداری ، لوح های تقدیر و … )

۳ : بسته بندی برای فستیوال ها و یا نمایشگاه ها ( بروشور ، کاتالوگ ، سند و … )

به طور خلاصه هر جا که قرار است محصولی ارائه داده شود ؛

ساک ها دستی کاربرد دارند تا از محصولات نگهداری و سبب بازاریابی بی زبان و پر بازده باشند.

از مزایای آن میتوان به قیمت بسیار پایین و سهولت خرید و دسترسی به آنها را نام برد و اما در باب معایبشان باید توجه شما مخاطبین گرامی را به تحمل وزن کم، ماندگاری و دوام پایین و پارگی در حین استفاده جلب کنم. شاید اما مهمترین نکته قابل تأمل صدمه ی جبران ناپذیری است که پلاستیک به طبیعت و محیط زیست ما وارد میکند و چرخه ای تقریبا غیرقابل برگشت برای این محصول ایجاد شده است.

با توجه به این نکات و همینطور بالا رفتن سلیقه مشتریان و تمایل مخاطبان به سوی زیبایی و کارایی بیشتر، محصولاتی مشابه و جایگزین برای کیسه های تبلیغاتی نایلونی در بازار عرضه گردید که در ادامه با آنها آشنا میشویم.

printing bag compressor - چاپ پاکت و ساک دستی

موارد استفاده از ساک های دستی تبلیغاتی چیست؟

اگر یک بار مشتری ما شده باشید ، این را خوب میدانید که قیمت محصولات ما با توجه به کیفیت بالا در اجرا ، مناسب و عادلانه میباشد .

برای بر آورد قیمت ساک دستی دو عامل تاثیر گذار وجود دارد :

۱: جنس ساک دستی مورد نظر
۲: ابعاد ساک دستی مورد نظر

  • برای پاسخ به سوالات بالا باید به کاربرد مورد انتظار خود از ساک دستی ها توجه کنید .
  • همچنین باید در نظر داشته باشید که مدلی که مد نظر دارید میتواند روی قیمت تاثیر مستقیمی داشته باشد.
  • این را هم اضافه کنیم که سعی کنید تا حدالامکان گول قیمت های پایین را نخورید چرا که کیفیت اتفاقی نیست .
  • کافیست با مشاورین ما برای انتخاب و برآورد هزینه ی ساک دستی ها تماس بگیرید.
  • تا اطلاعات دقیقتری در این زمینه کسب کنید.
استعلام قیمت و سفارش ( کلیک کنید)
قیمت ساک دستی